[maxmegamenu location=top]

Meble chińskie - antyki chińskie

antyki chińskieMeble chińskie to niezrównane bogactwo wzorów i kolorystyki. Antyki chińskie stanowią ciekawe dodatki w każdym wnętrzu, podnoszą prestiż i nadają charakter przestrzeni. Gabinety Chińskie znane i popularne są w europjskiej kulturze od dawna. Moda na Orient rozpoczęła się pod koniec XVIIw. W dobrym tonie było posiadanie choć jednej sali urządzonej w stylu wschodnim. Bardzo ciekawy Chiński Gabinet urządzony oryginalnymi antykami oraz ich uwczesnymi europejskimi naśladownictwami możemy zobaczyć na przykład w Pałacu w Wilanowie.

Ale nie trzeba od razu meblować sobie całego mieszkania w stylu chińskim ;-), choć z pewnością wyglądałoby to ciekawie. Czasami jeden, dwa meble czy kilka drobnych elementów dekoracyjnych wystarczy, aby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Należy też zwrócić uwagę, że meble chińskie bardzo dobrze komponują się w niemal każdym współczesnym wnętrzu, nawet z bardzo nowoczesnymi meblami.

Wszystkie meble, które sprzedajemy w naszym sklepie, sami wybieramy oglądając je starannie przed zakupem. Jest z tym trochę zachodu, kawał świata trzeba przejechać 😉 ale dzięki temu wiemy co sprzedajemy. To jedyny sposób, żeby zapewnić naszym klientom towar najwyższej jakości.

Antyki chińskie

[INSERT_ELEMENTOR id="942"]

© 2018 Meble kolonialne, antyki chińskie. Meble Raszyn.

tel. +48 601 330 710

Scroll to Top