Dodatki chińskie - ceramika

chińska ceramikaW swej ofercie posiadamy wiele różnego rodzaju dodatków do wnętrz. Ceramika jest dość popularnym dodatkiem, chętnie kupowanym ze względu na swoje walory estetyczne. Dodatki nadają charakter wnętrzu. Barwna ceramika chińska, figury z kolorowej terakoty, lampy ceramiczne z motywami chińskimi są znakomitym akcentem wyróżniającym się w każdym wnętrzu.

Sławne w całym świecie są chińskie figurki z terakoty, a do ich popularyzacji przyczyniło się odkrycie Terakotowej Armii cesarza Qin Shi Huang. Składa się ona z ponad 8000 figur wojowników oraz 500 koni. Wszystkie figury wykonane zostały w naturalnych rozmiarach. Terakotowa Armia to ewenement na skalę światową i chyba tylko starożytne Chiny mogły zdobyć się na taki rozmach.

Ceramika chińska

Meble w promocyjnych cenach

W poniższej galerii prezentujemy meble w okazyjnych cenach. Są to przeważnie końcówki kolekcji lub pojedyncze meble, które obecnie są dostępne w znacznie obniżonych cenach. Jeśli zainteresował Cię jakiś produkt, skorzystaj z formularza “Zarezerwuj / zapytaj” do którego odnośnik znajduje się po prawej stronie. Na wszelkie zapytania odpowiadamy ekspresowo, sprawdź.

© 2018 Meble kolonialne, antyki chińskie. Meble Raszyn.

tel. +48 601 330 710

Zainteresował Cię któryś z naszych mebli?

Jeśli zainteresował Cię któryś z naszych produktów i chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, skorzystaj z poniższego formularza.

X
Zarezerwuj / zapytaj