[maxmegamenu location=top]

Meble kolonialne, antyki chińskie - kilka słów o nas

sklep meblowySklep meblowy i firma „Meble z drewna giętego” powstała w 1993 roku. Pomysł na import mebli z egzotycznych krajów zrodził się w czasie podróży po Indonezji – Gdyby tak udało się przywieźć trochę zapachu i słońca z tych pięknych wysp…

Idealne połączenie pasji podróżowania z biznesem trwa już niemal 20lat.

Dla niektórych to może nieistotne ale mam nadzieję, że nasi klienci docenią, że w naszym sklepie wraz z meblami staramy się przekazać im cząstkę tych pięknych miejsc, w których powstały.

Od lat osobiście znamy wielu z ich wytwórców, z wieloma łączy nas serdeczna przyjaźń. O naszych rzeźbach i innych dziełach sztuki użytkowej, wytwarzanych w małych, często rodzinnych pracowniach, potrafimy powiedzieć wiele, zdradzić ich znaczenie, tajemnice symboli, które kryją.

Dlaczego nasz sklep meblowy jest wyjątkowy

Dla nas sprzedaż mebli i egzotycznych dzieł sztuki, to prawdziwa pasja. To nasz sposób na życie! 

Starając się nieco dopasować do wymogów rynku i najnowszych trendów, staramy się powiększać asortyment meble dostępnych w naszym salonie. „Wchodzimy” również w meble stylowe i meble prowansalskie, tak modne ostatnio. Mamy również w swojej ofercie meble tapicerowane, sofy, krzesła, kanapy. 

Nasz sklep meblowy oferuje wiele dodatków do wnętrz, duży wybór ceramiki, rzeźby, różnego rodzaju drobiazgi i bibeloty ozdobne. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy meble do salonu, meble do sypialni, jadalni, szafki, szafy, biurka, stoły, fotele i krzesła. 

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu meblowego w Raszynie – właścicielka Halina Kiełbik.

[INSERT_ELEMENTOR id="942"]

© 2018 Meble kolonialne, antyki chińskie. Meble Raszyn.

tel. +48 601 330 710

Scroll to Top