Meble tekowe

meble tekowe

Meble tekowe to niezwykle solidne meble, praktycznie niezniszczalne. Tek to jedno z najtwardszych rodzajów drewna. Nie bez powodu z teku wykonywano na przykład pokłady statków. Ten rodzaj drewna jest niezwykle odporny na każde warunki atmosferyczne. 

Kupując meble tekowe, możesz mieć pewność, że będą mogły ich używać jeszcze Twoje wnuki. Meble, często wykonywane ręcznie przez rzemieślników z wysp Indonezji, charakteryzują się niepowtarzalną urodą. Każdy mebel posiada indywidualną snycerkę, rzeźbione elementy charakterystyczne dla regionu bądź rzemieślnika, które stanowią o jego wyjątkowości.

Meble tekowe

Meble w promocyjnych cenach

W poniższej galerii prezentujemy meble w okazyjnych cenach. Są to przeważnie końcówki kolekcji lub pojedyncze meble, które obecnie są dostępne w znacznie obniżonych cenach. Jeśli zainteresował Cię jakiś produkt, skorzystaj z formularza “Zarezerwuj / zapytaj” do którego odnośnik znajduje się po prawej stronie. Na wszelkie zapytania odpowiadamy ekspresowo, sprawdź.

© 2018 Meble kolonialne, antyki chińskie. Meble Raszyn.

tel. +48 601 330 710

Zainteresował Cię któryś z naszych mebli?

Jeśli zainteresował Cię któryś z naszych produktów i chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, skorzystaj z poniższego formularza.

X
Zarezerwuj / zapytaj